Obchodní podmínky


Zboží

e-shop obsahuje vybrané zboží z našeho sortimentu; ceny se zobrazují maloobchodní.

 

Dodací podmínky

Objednávky vyřizujeme zpravidla ihned. Zásilka je předána dopravci do 24 hodin, v případě delší dodací lhůty Vás budeme informovat.

 

Převzetí zboží od přepravní firmy

Doporučujeme všem zákazníkům pečlivě překontrolovat, zda není poškozen obal zboží při převzetí od přepravce. Pokud se stane, že je obal poškozen, přesvědčte se, zda není poškozeno zboží, případně zda je kompletní. O poškození sepište s přepravcem protokol. V případě že je obsah dodávky poškozen, dodávku nepřevezměte. Později nelze transportní škody uplatňovat.

 

Úhrada zboží

Veškeré platby za zboží jsou uskutečněny při převzetí zboží přímo nebo při převzetí od dopravce. Zákazník může realizovat i platbu zálohovou převodem na účet prodávajícího. V tomto případě bude po přijmutí objednávky a její realizaci vystavena faktura, která bude  zaslána objednateli elektronickou poštou k provedení její úhrady. Po připsání platby na náš účet bude objednané zboží expedováno k objednateli.

 

Ochrana osobních údajů

Prohlašujeme, že veškeré osobní údaje jsou považovány za přísně důvěrné a je s nimi nakládáno v souladu se zákonem č. 101/2000Sb. V žádném případě neposkytujeme tyto údaje třetí straně. Data předaná přepravní společnosti jsou pouze data nezbytně nutná k úspěšnému doručení Vaší zásilky na místo dodací adresy uvedené v objednávce.

 

Odstoupení od smlouvy ze strany kupujícího

Byla-li smlouva uzavřena za použití prostředků komunikace na dálku pak v souladu s platným zákonem má zákazník právo odstoupit od smlouvy do 14 dnů od data převzetí zboží a to za následujících podmínek:

 

•          zboží nesmí být použité

•          musí být nepoškozené

•          musí být kompletní (včetně příslušenství, záručního listu, návodu atd.),

•          s dokladem o koupi

 

Při splnění všech výše uvedených podmínek pro vrácení zboží Vám peníze za zboží zašleme složenkou nebo převodem na Váš účet a to nejpozději do 14 pracovních dnů po fyzickém obdržení zboží.

 

 

OBCHODNÍ PODMÍNKY - REGISTROVANÍ PARTNEŘI

Platí shora uvedené obchodní podmínky doplněné o následující znění v uvedených bodech:

 

Zboží

Registrovanému partneru se zobrazují ceny dle dojednaných podmínek.

 

Dopravné

Dopravné bude účtováno dle dojednaných podmínek.

 

Úhrada zboží

Obchodním partnerům je vystavena faktura se splatností.

U nově registrovaných obchodních partnerů bude postupováno individuálně.